قیمت دقیق ترین گنج یاب

فلزیاب ها دستگاه هایی هستند که اجسام فلزی را با میدان های مغناطیسی تشخیص می دهند . یک فلزیاب از یک سیم پیچ برای ایجاد میدان مغناطیسی استفاده می کند و اجسام فلزی را از طریق این میدان مغناطیسی تشخیص می دهد .

هنگامی که سیم پیچ آشکارساز یک میدان مغناطیسی ایجاد می کند، یک جسم فلزی این میدان مغناطیسی را قطع می کند و تغییر در میدان مغناطیسی رخ می دهد . این تغییر توسط سیم پیچ دوم آشکارساز تشخیص داده می شود و در نتیجه دستگاه سیگنال تولید می کند . این سیگنال می تواند به صورت یک هشدار صوتی یا تصویری باشد و هر چه به جسم فلزی نزدیکتر شوید، سیگنال قوی تر می شود .

به این ترتیب از فلزیاب ها برای تشخیص اجسام فلزی استفاده می شود . دستگاه فلزیاب به طور گسترده در مناطقی مانند غربالگری های امنیتی در فرودگاه ها، کاوش های باستان شناسی، فعالیت های معدن، گنج یابی استفاده می شوند .

چه نوع گنج یاب هایی وجود دارد؟

  • فلزیاب  الکترومغناطیسی فلزیاب های الکترومغناطیسی بر اساس یکی از دو فناوری جستجو کار می کنند.
  • گنج یاب فلزیاب های دوربرد از آنتن های جستجو برای دریافت سیگنال های هدف استفاده می کنند.
  • فلزیاب تصویربرداری سه بعدی
  • دستگاه چند سیستمی
  • گنجیاب فرکانس بسیار پایین (VLF)
  • دستگاه القای پالس (PI)

 

قیمت دقیق ترین گنج یاب09191537966

قیمت دقیق ترین گنج یاب
خرید و فروش فلزیاب
09191537966

 

فلزیاب های دوربرد

فلزیاب های دوربرد از آنتن های جستجو برای دریافت سیگنال های هدف استفاده می کنند . این دستگاه ها با میدان بسیار گسترده ای مشخص می شوند . اسکن و عمق جستجوی بالایی در مقایسه با انواع دیگر فلزیاب ها دارند . استفاده از دستگاه‌های دوربرد آسان است نتایج جستجو با تخمین عمق اهداف را نشان می دهند .

 

فلزیاب های تصویربرداری سه بعدی

دستگاه فلزیاب تصویری سه بعدی دستگاه هایی هستند، که از پروب های مخصوص برای اسکن زمین استفاده می کنند . سپس نتایج اسکن معمولاً بر روی صفحه رایانه یا تبلت در یک نمودار سه بعدی نمایش داده می شود . با این حال، این دستگاه ها با دقت بالا و پوشش میدان گسترده ای از اسکن و ویژگی های متعدد مشخص می شوند، که نتایج دقیق را برای جستجوگر حرفه ای نشان می دهد .

فلزیاب فرکانس بسیار پایین (VLF)

 

قیمت دقیق ترین گنج یاب09191537966

قیمت دقیق ترین گنج یاب
خرید و فروش فلزیاب
09191537966

 

تست فلزیاب VLF از ولتاژ تست کمتری در مقایسه با روش های دیگر مانند آزمایش جریان مستقیم (DC) و فرکانس توان (PF) استفاده می کند . این سطح ولتاژ کاهش یافته خطر شوک الکتریکی را برای تکنسین‌هایی که آزمایش‌ها را انجام می‌دهند، کاهش می‌دهد و ایمنی کلی در طول فرآیند آزمایش را افزایش می‌دهد .

این نوع فلزیاب به دلیل پیشرفت های تکنولوژیکی آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برخلاف فلزیاب های دیگر که فقط یک سیم پیچ دارند، VLF دارای 2 سیم پیچ کروی است که هر کدام به عنوان فرستنده و گیرنده عمل می کنند . فرستنده میدان مغناطیسی را می فرستد، در حالی که گیرنده میدان مغناطیسی را از فلز دریافت می کند .

فلزیاب القای پالس (PI)

فلزیاب القایی پالس معمولاً توسط افراد امنیتی برای شناسایی سلاح های مخفی استفاده می شود . اگر برای یک ایست بازرسی در جاده متوقف شده اید و نگهبانانی را می بینید، که با فلزیاب در اطراف ماشین شما قدم می زنند، احتمالاً از نوع القای پالس استفاده می کنند .

بر خلاف VLF که دارای دو سیم پیچ متفاوت است، PI دارای یک یا مجموعه ای از سیم پیچ ها است، که به عنوان یکی کار می کنند. از اکولوکاسیون استفاده می کند، که در آن واکنش ساخته شده توسط فلز به شکلی از “پالس” پاسخ می دهد . اگر به دنبال شکار در خاک بسیار معدنی هستید، بهترین کار شما استفاده از دستگاه فلزیاب PI است زیرا عملکرد بهتری نسبت به VLF دارد .

ارتباط با کارشناس فروش

برای تعمیرات انواع فلزیاب اینجا کلیک کنید.

برای خرید انواع فلزیاب اورجینال کلیک کنید. 09191537966

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها  : @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب : 09191537966