خرید فلزیاب GTI 2500

فلزیاب گرت GTI 2500  محصول شرکت گرت آمریکا  با دقت کاوش بسیار بالاست.  این دستگاه به شما کمک می‌کند که عمق هدف و شرایط طلای پیدا شده به صورت دقیق را رصد کنید.

فلزیاب گرت GTI 2500 با استفاده از پردازنده پرسرعت، از بهترین دستگاهها برای جستجوی دقیقتر انواع فلزات گرانبها و جواهرات و دفینه ها است.

این دستگاه با اتصال به انواع لوپهای پرقدرت قابلیت افزایش دامنه اعماق مورد کاوش برای جستجوی طلا و جواهرات را تا بیش از دو یا سه برابر را دارد.

ویژگی ارگونومیک دستگاه این امکان را می‌دهد که برای مدت بیشتری با دستگاه بدون آن که خسته شد کار نمود و به دلیل داشتن مودهای مختلف به کشف اهداف از جستجوی سکه جات و گنجینه ها در اعماق، تا جستجو در ساحل و سایر زمین‌های سخت و نامساعد پرداخت.

 

بررسی فلزیاب گرت GTI 2500

 • شناسایی گرافیکی هدف
 • تفکیک صد در صد فلزات و بالانس خودکار زمین
 • دارای خاصیت نقطه زنی دقیق
 • دارای انواع تن صدا برای کاوش دقیق
 • رابط کاربری بسیار ساده
 • توانایی تغییر دقت و حساسیت برای افزایش سرعت کاوش طلا

یکی دیگر از برتری های این دستگاه سادگی کار با آن است به طوری که هر فردی با چند بار کار کردن کاملا به آن مسلط می شود.

عمق کاوش فلزیاب GTI 2500

عمق کاوش واقعی و دقیق این دستگاه 2 متر است. با اضافه کردن لوپ به دستگاه عمق کاوش آن تا 3 متر افزایش می یابد. همچنین با افزودن لوپ کارایی دستگاه بهتر می شود و می تواند اشیای گرانبها را از میان مواد بی ارزش تشخیص دهد.

برای بیشتر شدن عمق کاوش می توانید لوپ های بیشتری به GTI 2500 متصل کنید.

 

ویژگی های فلزیاب GTI 2500

بالا رفتن کیفیت کاوش: برخی مواقع، برای کاوش دقیق و به دست آوردن عمق دقیق طلای مدفون شده، نیاز به جستجوی بیشتر و حفاری‌های طولانی خواهید داشت. با این فلزیاب می‌توانید به صورت دقیق مختصات طلا، نقره، اشیا باستانی و… را داشته باشید.

تفکیک دقیق فلزات: تفکیک فلزات در این گنج یاب به صورت صد در صد است و شما می‌توانید اطمینان داشته باشید طلایی که از چشم دیگران پنهان مانده است را به سادگی پیدا می‌کنید.

کاوش در شب: این دستگاه دارای چراغ مخصوص کاوش طلا در شب می‌باشد. این موضوع به نحوی است که نظر و توجه دیگران را به شما جلب نمی‌کند. کاوش طلا در برخی مواقع لازم است که به صورت بی سر و صدا و در محیطی امن انجام شود. این دستگاه می‌تواند به شما کمک کند.

نقطه زنی دقیق: برخی مواقع برای اینکه بدانید در چه جایی لازم است که حفاری خود را شروع کنید، نیاز به گنج یاب مکمل دارید. اما با فلزیاب گرت GTI 2500 شما اصلا نیازی به چنین موضوعی نخواهید داشت و به سادگی می‌توانید از این ویژگی به نفع خود استفاده کنید. و نقطه دقیق طلا را بدون نیز هیچ تجهیزات اضافه‌ای پیدا کنید.

توانایی تغییر دقت: شما می‌توانید به سادگی سرعت و دقت عمق زنی این دستگاه را تغییر دهید. بنابراین زمانی که لازم است که یک منطقه حدودی از وجود طلا پیدا کنید، دیگر نیاز به زمان بیشتر نخواهید داشت.

کلید های موجود در صفحه نمایش فلزیاب GTI 2500

 • با انتخاب حالت All Metal همه فلزات اسکن می شوند.
 • برای کاوش در عمق زیاد حالت Super Depth را انتخاب کنید.
 • حالت Reject / Accept برای رد یا قبول کردن هدف خاصی کاربرد دارد.
 • در بخش Scale می توانید میزان مصرف باتری را مشاهده کنید.
 • با فعال کردن کلید Audio می توانید از سیستم صوتی استفاده کنید.

 

قیمت گرت GTI 2500

به سبب واردات مستقیم این دستگاه ها از کشور های واسطه، قیمت وابستگی شدیدی به نرخ ارز دارد و با نوسانات نرخ ارز تغییر می یابد. شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت روز فلزیاب GTI 2500 از طریق سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

{ارتباط مستقیم با کارشناس فروش فلزیاب در واتساپ}

 

ارتباط با کارشناس فروش

برای تعمیرات انواع فلزیاب اینجا کلیک کنید.

برای خرید انواع فلزیاب اورجینال کلیک کنید. 09191537966

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان ما در تماس باشید

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها  : @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب : 09191537965