فلزیاب ژئوتک

دستگاه فلزیاب Jeotech Led System با استفاده از آخرین فناوری های ماکرو تولید می شود. اولین نسل جدید ردیاب های شکار سکه را تجربه کنید، از اهداف انفرادی گرفته تا انبارهای گنج عمیق، فلزیاب Jeotech می تواند گنجینه هایی را خارج از دسترس بیشتر آشکارسازهای معمولی پیدا کند . فلزیاب ژئوتک برای یافتن طلا و فلزات گرانبها در اعماق مدفون طراحی شده است، این مدل همچنین قادر به تشخیص حفره های زیرزمینی مانند تونل ها، گورها، غارها و سرداب ها است .

مشخصات ژئوتک فلزیاب

 • فرکانس کاری ۱۲ و ۱۳ کیلوهرتز
 • سیستم عملیاتی VLF
 • وزن کل ۲۳۰۰ گرم
 • قابلیت تبعیض و تفکیک انواع فلزات آهنی و غیرآهنی
 • تعادل زمین بصورت دستی
 • طول دسته قابل تنظیم ۹۸ تا ۱۴۸ سانتیمتری
 • شامل باتری لیتیوم یونی قابل شارژ (۱۲.۶ ولتی)
 • مدت زمان کارکرد باتری تا ۱۰ ساعت
 • شامل هدفون
 • شارژر ماشین
 • قاب باتری
 • لوپ جستجوی ۸.۵ اینچی
 • چراغ قوه LED
 • صفحه نمایش LCD بزرگ و شفاف
 • دفترچه راهنمای کاربر
 • گارانتی محصول

 

 

فلزیاب ژئوتک09191537966

فلزیاب ژئوتک
خرید و فروش فلزیاب
09191537966

قابلیت دستگاه فلزیاب Jeotech Led

قابلیت های تشخیص قدرتمند و عمیق به Jeotech اجازه می دهد، تا اهداف را حتی در شرایط معدنی ترین زمین به راحتی شناسایی کند . هنگامی که فلزیاب Jeotech فلزی را تشخیص می دهد سیگنال صوتی می دهد و LED های فلزی و معدنی در سمت راست جوی استیک چشمک می زند .

پاسخ بر اساس قدرت سیگنال هدف است هنگامی که یک حفره تشخیص داده می شود . LED های CAVITY AND MINERAL بر اساس قدرت سیگنال هدف در سمت چپ جوی استیک چشمک می زند . یک سیگنال صوتی نیز تولید می شود، تشخیص و تجزیه و تحلیل فلزات را از طریق کلید اسکن انجام می دهد .

 

معرفی دستگاه فلزیاب ژئوتک

فلزیاب ژئوتک سیگنال های صوتی با کیفیت بالایی را منتشر می کند . که شما را به مناطق مناسب برای موفقیت بهینه راهنمایی می کند. با LED های فلزی و معدنی شما می توانید موارد موجود در حفره ها، غارها و به ویژه در زیر زمین را تشخیص دهید .

کلید اسکن حتی تجزیه و تحلیل فلزات را انجام میدهد که به شما امکان می دهد درجه تخمینی این فلزات را بدانید . از سکه ها و جواهرات گرفته تا آثار باستانی و موارد دیگر، شما واقعا می توانید سرگرمی خود را به درآمد، LED غیرآهنی روشن می شود، به طور مشابه چراغ LED آهنی برای مواد غیر آهنی مانند آهن و فولاد روشن می شود .

 

فلزیاب ژئوتک09191537966

فلزیاب ژئوتک
خرید و فروش فلزیاب
09191537966

 

لوازم موجود در گنج یاب ژئوتک:

 1. آنتن لوپ جستجوی سطحی با ابعاد ۸.۵ x 12 اینچی
 2. کیف حمل و نقل بسیار مقاوم و ضد آب
 3. دفترچه راهنما و گارانتی
 4. شامل هدفون
 5. شارژر ماشین
 6. آداپتور شارژر
 7. شامل باتری لیتیومی قابل شارژ با ۲۰ ساعت کارکرد مداوم
 8. دارای قاب باتری محکم و ضد ضربه

 

نحوه کارکرد دستگاه فلزیاب JeoTech

دستگاه Jeotech Led System برای استفاده در شرایط بسیار معدنی زمین طراحی شده است . با استفاده از فیلتر مخصوص جستجو را بدون تأثیر بر سر و صدا انجام می دهد . از جستجوهای سطحی تا عمیق، مکان هدف عملی، سریع و دقیق را انجام می دهد، این فلزیاب بوقی فلزات گرانبهای پنهان شده در پشت دیوارها و در دامنه تپه را کشف کنید .

فلزیاب JeoTech از طریق LED هایی که در سمت راست و چپ جوی استیک قرار دارند، تشخیص فلز و حفره را به صورت تصویری به کاربر نشان می دهد، همچنین geotech فلزیاب صدای صوتی منحصر به فردی تولید می کند .

 

فلزیاب ژئوتک09191537966

فلزیاب ژئوتک
خرید و فروش فلزیاب
09191537966

 

از دیگر ویژگی های دستگاه فلزیاب JeoTech:

این فلزیاب نقطه زن حرفه ای سیگنال های صوتی با کیفیت بالایی را منتشر می کند، که شما را به مناطق مناسب برای موفقیت بهینه راهنمایی می کند . با LED های فلزی و معدنی شما می توانید اقلام موجود در حفره ها، غارها و به ویژه در زیر زمین را تشخیص دهید . کلید اسکن حتی تجزیه و تحلیل فلزات را انجام می دهد، که به شما امکان می دهد.

درجه تخمینی این فلزات را بدانید از سکه ها و جواهرات گرفته تا آثار باستانی و موارد دیگر، می توانید سرگرمی خود را واقعا به درآمد جانبی سودآور تبدیل کنید . برای فلزات غیرآهنی مانند طلا، مس، نقره و برنز، چراغ LED غیرآهنی روشن می شود، به طور مشابه، چراغ LED آهنی برای مواد غیر آهنی مانند آهن و فولاد روشن می شود .

ارتباط با کارشناس فروش

برای تعمیرات انواع فلزیاب اینجا کلیک کنید.

برای خرید انواع فلزیاب اورجینال کلیک کنید. 09191537966

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها  : @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب : 09191537966