بررسی فلزیاب لورنز ایکس 6

فلزیاب لورنز ایکس 6 براي کشف دفینه های مدفون شده، و طلا و نقره پنهان شده استفاده می شود. فلزياب هاي شرکت Deep max آلمان تمام مواد معدني زمين را رد مي کنند. این فلزياب ها از نوع ارسال کننده پالسی هستند یعنی سيگنال را تقويت مي کنند تا بتوانند سيگنال را تا عمق بيشتري از خاک بفرستند. طلایاب لورنز ایکس 6 هنگام کاوش، در صورت یافتن هدف صدایی صادر مي کند که ازطريق اسپيکر يا هدفون شنيده مي شود.

در فلزیاب لورنز ایکس 6 يک سيستم بسيار دقيق در سنجش و اندازه گيري رسانايي به اپراتور کمک مي کند تا نوع فلز پيدا شده را تشخيص دهد.
فلزياب لورنز دیپ مکس به ثبت کننده داده هاي 3 بعدي داخلي و توکار و GPS اضافي با ذخيره سازي USB براي بسته نهايي جست و جوي دفینه مجهز است.
عمق تشخيص در اکثر خاک ها يکسان است. حساسيت زیاد دستگاه لورنز دیپ مکس نسبت به اشياي فلزي غير آهني مانند طلا، نقره و مس همراه با بررسي اشياي جديد و همچنين روش کار آسان آن، اين دستگاه را برتر از بقيه دستگاه ها و مناسب براي اهداف متفاوت تعيين موقعيت مي سازد.

عمق کاوش فلزیاب لورنز x6

فلزياب لورنز ایکس 6 می تواند طلا و نقره را در عمق 5 متري تشخيص دهد. استفاده از فلزياب هاي داراي عمق کاوش زياد، خيلي راحت و آسان است. هر دو نوع فلزياب هاي لورنز می توانند طلا، نقره، برنز، و اشياي بزرگتر را در عمق زياد تشخیص دهند. با دستگاه نقطه زن لورنز ایکس 6 مي توان دفینه ها را در عمقي بسيار بيشتر نسبت به فلزياب هاي ديگر پيدا کرد.

 

تنظیمات فلزیاب لورنز x6

اين دستگاه به تنظيمات و کنترل زيادي نياز ندارد و ميزان کردن دستگاه روي تنظيمات کارخانه بهترين نتايج را تضمين خواهد کرد. پس از افزودن بعضي تنظيمات به تنظيمات کارخانه، مي توانيد دکمه تعادل زمين (گراند بالانس) را در هوا فشار دهيد. پس از تنظيم تعادل و بالانس زمين مي توانيد سطح آستانه اي را انتخاب و جست و جو را آغاز کنید.

 

نحوه کارکرد فلزیاب لورنز x6

کارکرد درست فلزیاب لورنز به بي حرکت بودن بستگي دارد. پالس هاي مغناطيسي کوتاه و قوي به وسيله کويل جست و جو پخش و منتشر مي شود. اين پالس ها در رسانايي اشياي فلزي، جريان هاي فوکو را ايجاد مي کنند. جريان فوکو تا وقتي که کويل جست و جو ارسال پالس مغناطيسي را متوقف کند، در اشياي فلزي باقي مي ماند. به همین دليل تشخيص جريانات فوکو در طول مرحله دريافت توسط همان کويل جست و جو امکان پذير است که به عنوان کويل دريافت کننده عمل مي کند.

دستگاه فلزیاب لورنز x6 مجهز به GPS پالسی

در طلایاب Lorenz X6 از GPS پالسي براي جست و جو در عمق استفاده می شود.

عملکرد اين وسيله الکترونيکي طوري طراحي شده است که تحت تاثير آب هاي شور، زمين هاي معدني يا تغييرات دمایی قرار نمي گيرد و در این شرایط، سيگنال هاي زمين را حذف مي کند.

بنابراين فلزياب هاي لورنز شرکت دیپ مکس وسيله اي مطمئن براي تعيين موقعيت اشياي فلزي در عمق زياد، حتي تحت شرايط محيطي بد است.

با استفاده از GPS پالسی Lorenz X6 می توان از کويل هاي با قطر بيشتر و قدرت ارسال بالاتر سود برد. اين موضوع در زمان جست و جو در عمق ضروري و لازم است.

لوپ های طلایاب لورنز x6

لوپ ها داراي کابل متصل و نصب شده به فرم و چارچوب و اندازه ها و شکلهاي متفاوت هستند که مي توانند بدون هيچ تنظيمي به دستگاه لورنز دیپ مکس متصل شوند.

يک مدار سازگار و هماهنگ به فلزياب اضافه مي شود تا به طور اتوماتيک با سيستم هاي لوپ هاي مختلف مطابقت يابد.

اين قابليت تشخيص اشيا در بيشترين عمق توسط هر کويل را نشان مي دهد.

زماني که قطر لوپ جست و جو افزايش مي يابد، حساسيت آن نسبت به اشياي بزرگتر نيز افزايش و نسبت به اشياي کوچک تر کاهش مي يابد. کويل هاي بزرگ دامنه تشخيص بيشتري دارند، حتي در خاک هايي که اکسيد آهن دارند، دستگاه لورنز دیپ مکس زماني که سيستم تعديل زمين روشن باشد، قابليت تشخيص اشياي آهني يا غيرآهني را در عمق بسيار زياد دارد. همچنین محدوده گسترده اي از جست و جو براي اشياي فلزي غيرآهني را ارائه مي کند.

لورنز x6 فلزيابي تخصصي و با کيفيت بالاست که مي تواند با لوپ هاي جست و جوي کوچک يا بزرگ مورد استفاده قرار گيرد.

معمولاً کويل هاي بزرگ با ايجاد ميدان مغناطيسي قوي و عميق براي جست و جوي اشيای بزرگ در عمق بيشتر و کويل هاي کوچک برای جست و جوي اشياي کوچک مانند سکه هاي طلا مورد استفاده قرار مي گيرند.

 

قیمت لورنز x6

برای اطلاع از قیمت روز فلزیاب لورنز ایکس 6 با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

{ارتباط مستقیم با کارشناس فروش فلزیاب در واتساپ}

 

ارتباط با کارشناس فروش

برای تعمیرات انواع فلزیاب اینجا کلیک کنید.

برای خرید انواع فلزیاب اورجینال کلیک کنید. 09191537966

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان ما در تماس باشید

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها  : @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب : 09191537965