ردیاب مگنتک

ردیاب مگنتک یک دستگاه شعاع زن حرفه‌ ای ما که به نام Magnetek مگنتگ معروف است، نمونه‌ای بارز از بهترین شعاع زن دنیا محسوب می‌شود . این دستگاه شعاع زن با ارائه تکنولوژی شعاع زن فرکانسی پیشرفته، قادر به انجام تشخیص‌های موثر و دقیق فلزات و سازه‌های باستانی زیر زمین است .

شعاع زن Magnetek یک ردیاب دوربرد است، که برای تشخیص فلزات گرانبها و سازه های زیرزمینی از گذشته تا کنون، به کار می رود . به عبارت دیگر ردیاب Magnetek مگنتگ یک محصول فناورانه با پردازنده نسل جدید میکرو موج است، که برای شناسایی و تعیین دقیق فلزات گرانبها مانند شمش‌های طلا، نقره، برنز و مس کاربرد دارد .

ویژگی‌ های ردیاب Magnetek

در دنیای پیچیده و عمیق گنج‌یابی و باستان‌شناسی، ابزارهایی با دقت فوق‌العاده و قابلیت‌های تشخیصی حرفه‌ای از اهمیت بالایی برخوردار هستند . ابزار مناسب تفاوت بین یک جستجوی بی‌نتیجه و کشف یک گنج پنهان را رقم می‌زند . شعاع زن Magnetek مانند دیگر محصولات مثل جی تی آر، با کیفیت ساخت برتر و تکنولوژی جستجوی پیشرفته، این نیاز را برآورده می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد .

تا با اعتماد به نفس کامل به کاوش بپردازند . این دستگاه شعاع زن، ترکیبی از دقت بی‌نظیر، کارایی آسان و عملکرد قابل اعتماد است، که هر کاوش‌گری را مجهز به فناوری منحصر به فردی می‌سازد . در ادامه، به بررسی دقیق ویژگی‌های این محصول قدرتمند و کاربردی خواهیم پرداخت .

 

ردیاب مگنتک09191537966

ردیاب مگنتک
خرید و فروش فلزیاب
09191537966

 

کاربری کارآمد ردیاب و شعاع زن مگنتک

شعاع زن Magnetek مگنتگ دارای رابط کاربری است. که با هدف سادگی و کاربری آسان طراحی شده است . صفحه نمایش این ردیاب و شعاع زن به وضوح تنظیمات و عملکرد دستگاه را نشان می‌دهد . راهنمایی‌های موجود در دستورالعمل، هر مرحله از جستجو را برای کاربران تازه‌کار و حرفه‌ای ساده می‌کند، که حداقل زمان را صرف یادگیری نحوه استفاده کنید .

امکانات دستگاه شعاع زن Magnetek

منوی کنترل اصلی دستگاه شعاع زن مگنتگ دارای پنج حالت جستجو است . که به کاربران اجازه می‌دهد با در نظر گرفتن نوع و خصوصیات مواد یا ساختارهای مورد نظر خود،به طور خاص جستجو کنند . این ویژگی‌ها با استفاده از اسکن میدان مغناطیسی و تجزیه را ساده‌سازی می‌کند و به اپراتور امکان می‌دهد .

در هر شرایطی استفاده آسان و راحتی از دستگاه داشته باشد. این دستگاه جزو بهترین ردیاب و شعاع زن در ایران است، که می توانید برای خرید فلزیاب با کارشناسان مجرب شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید .

 

ردیاب مگنتک09191537966

ردیاب مگنتک
خرید و فروش فلزیاب
09191537966

 

سیستم ردیاب و شعاع زن مگنتگ

سامانه‌های تشخیص الکترومغناطیسی به کار رفته در Magnetek مگنتگ از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های موجود بهره می‌برند . قابلیت‌هایی مانند تشخیص فاصله‌ای دقیق و قابلیت نفوذ بالا، کاربران را قادر می‌سازد ردیاب گنج شعاع زن حتی در شرایط دشوار نیز به اهداف کاوشی خود دست یابند .

همچنین سازه‌های فضای بسته مانند قبر ها، زیرزمین‌ها، تونل‌ها نیز قابل تشخیص هستند . شعاع زن Magnetek مگنتگ نه تنها به عنوان یک دستگاه عملیاتی با قابلیت‌ها و امکانات فوق‌العاده مطرح است، بلکه به‌عنوان یک راه‌حل جامع در بازار فلزیابی و گنج‌یابی شناخته می‌شود که می‌تواند در زمره بهترین‌های حال حاضر قرار گیرد .

ارتباط با کارشناس فروش

برای تعمیرات انواع فلزیاب اینجا کلیک کنید.

برای خرید انواع فلزیاب اورجینال کلیک کنید. 09191537966

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها  : @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب : 09191537966