ردیاب تام ایکس پرو پلاس که علاوه بر ردیابی دارای اسکنر بسیار قوی نیز می باشد، که در قسمت اسکنر شما می توانید هر نوع گنج، دفینه یا اتاقک را تشخیص بدهد .

تمامی اطلاعات را سه بعد اسکن کرده تا ۱۲ متر و مشاهده کرد، سیستم کار آن شامل کمترین خطا می باشد .این ردیاب و شعاع زن منطقه مورد جستجو برای این فلزیاب که محصولی از شرکت توماس رادار می باشد .

فرقی ندارد که کوهستان یا جنگل یا نمک زار و صخره باشد چون می تواند به راحتی در تمامی مناطق خودش را اتومات بالانس کند . بسیار دقیق و حساس به کوچک ترین فلزات در این سیستم از جدیدترین تکنولوژی ها است.

ردیاب و شعاع زن تام ایکس پرو

این دستگاه شعاع زن در هر خاکی که در نزدیکی ان هدف قرار داردسیگنال می فرستد و می تواند از طریق همان در یافت کرده و دستگاه گیرنده آن را کنترل کرده و به دیجیتال تبدیل کند . اسکنر تام پرو پلاس اگر به هر دلیلی تماس با آن قطع شود، دارای سیستم قطع خودکار است که به دستگاه و ای سی ایرادی وارد نشود . قابلیت های دیگر این سیستم اینکه بدون صدا میتوان کارکرد دارای دفترچه و آموزش رایگان است .

 

ردیاب تام ایکس پرو09191537966

ردیاب تام ایکس پرو
خرید و فروش فلزیاب
09191537966

 

مشخصات شعاع زن تام ایکس پرو:

 • مدل تام ایکس ۶۰
 • دارای ۵ آنتن
 • سوپر آنتن و نویز گیر
 •  تکنولوژی ۲۰۲۰ آمریکا
 • شعاع کاوش: ۱۸۰۰ مت
 • عمق کاوش: ۱۲ متر
 • تفکیک: تمام فلزات قابلیت: فرکانس آزاد
 • منبع تغذیه: خود سر قابل شارژ (شارژر ۲۲۰ ولت)
 • نمایشگر: دیجیتال
 • حذف آلودگی: ذرات و الودگی محیطی فلزات بی ارزش به صورت اتومات
 • خدمات: ۱۲ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش

 

برخی از مزایای استفاده از ردیاب تام ایکس عبارتند از:

 1. ردیابی دقیق: با استفاده از سیستم جی‌پی‌اس، موقعیت جغرافیایی و سرعت وسیله نقلیه را به دقت بالا در زمان واقعی اندازه‌گیری می‌کند و به کاربر ارائه می‌دهد .
 2. ارسال هشدارها و اطلاعیه‌ها: در صورت وقوع حوادث یا مشکلات فنی، ردیابقابلیت ارسال هشدارها و اطلاعیه‌ها به کاربر را دارد تا کاربر بتواند به سرعت برای رفع مشکلات اقدام کند .
 3. نظارت بر سرعت و مصرف سوخت: با استفاده از دستگاه کاربران قادر خواهند بود تا سرعت و مصرف سوخت وسیله نقلیه خود را نظارت کنند و با کاهش مصرف سوخت، هزینه‌های خود را کاهش دهند .
 4. کنترل از راه دور: به کاربران امکان می‌دهد تا به راحتی و بدون نیاز به حضور در محل، وسیله نقلیه خود را کنترل کرده و از راه دور دسترسی داشته باشند .

 

ردیاب تام ایکس پرو09191537966

ردیاب تام ایکس پرو
خرید و فروش فلزیاب
09191537966

 

قیمت ردیاب تام ایکس پرو در بازار ایران

ردیاب تام ایکس پرو پلاس محصول شرکت تام رادار، دارای نمایشگر دیجیتالی باشد .  همچنین این امکان و به اپراتور می دهد که در کاوش در شب به راحتی به کاوش بپردازد. برای خرید فلزیاب و یا مشاوره با کارشناسان مجرب شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید .

ارتباط با کارشناس فروش

برای تعمیرات انواع فلزیاب اینجا کلیک کنید.

برای خرید انواع فلزیاب اورجینال کلیک کنید. 09191537966

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها  : @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب : 09191537966