اسکنر طلا

اسکنر طلا دستگاهی است، که با استفاده از آن می‌توان فلزاتی که در عمق زمین و یا درون اجسامی مانند سنگ و صخره مدفون شده‌اند را کشف کرد . در حالت کلی می‌توان گفت هدف اصلی این دستگاه کمک به افراد برای پیدا کردن فلزاتی است که درون زمین، دیوار و صخره دفن شده‌اند .

اسکنر فلزیاب چگونه کار میکند؟

زمین مانند یک میدان مغناطیسی بزرگ رفتار می‌کند و دستگاه به این شکل عمل می‌کند که اطراف محیط صفحه یا دیسک جستجوگر خود یک میدان مغناطیسی ایجاد می‌کند . چنانچه فلزی در این میدان مغناطیسی قرار بگیرد،دستگاه فلزیاب تصویری آلارمی به اپراتور نشان می‌دهد که به منزله پیدا شدن فلز در نزدیکی دستگاه است .

حال این فلز ممکن است آهن مربوط به یک لوله آب باشد و یا اینکه فلزاتی مانند نقره و یا حتی طلا باشد .این دستگاه انواع مختلفی دارد و عملکرد همه آن‌ها به یک شکل نیست . خصوصیات هر دستگاه در نحوه عملکرد آن نقش مهمی دارد .

 

اسکنر طلا09191537966

اسکنر طلا
خرید و روش فلزیاب
09191537966

 

بهترین دستگاه ردیاب گنج

شاید برای شما جالب باشد که بدانید تلفن همراه شما هم می‌تواند تبدیل به یک فلزیاب یا ردیاب گنج شود . برنامه‌های مختلفی برای تبدیل شدن موبایل شما به اسکنر وجود دارد . این برنامه‌ها روی خاصیت مغناطیس‌سنجی تلفن‌های هوشمند تمرکز می‌کنند و تلفن همراه شما را تبدیل به یک اسکنر جیبی می‌کنند .

از این برنامه‌ها بیشتر برای مواردی مانند پیدا کردن وسایل فلزی گمشده مثل دسته‌ کلید می‌توان استفاده کر د. یکی از این برنامه‌ها است، که برای سیستم عامل اندروید مورد استفاده قرار می‌گیرد و میزان دقت آن به حسگر موبایل شما وابسته است . این اپلیکیشن به این صورت طراحی شده است که با کمک حسگر موبایل، میدان مغناطیسی را اندازه‌گیری می‌کند .

عمق فلزیاب تصویری

بعد از دستگاه ردیاب آنتنی، سیستم های تصویری بیشترین عمق را در اختیار کاوشگران قرار می دهند . میزان عمق یک اسکنر مگنتومتر بستگی به تعداد و نوع سنسور های استفاده شده در آن دارد . البته تعداد سنسور ها علاوه بر عمق، بر کیفیت تصاویر خروجی نیز تاثیر گذار هستند . نوع خاک، پستی و بلندی ها نیز در عمق نهایی دستگاه موثر بوده اما به صورت معمول شما می توانید با اسکنر ها نهایتا تا 25 متر کاوش کنید .

بهترین دستگاه فلزیاب تصویری موجود در بازار

اسکنر های مختلفی در بازار وجود دارد که هر یک دارای کارایی و عملکرد خاص خود هستند . عمق نفوذ و کیفیت اسکن گرفته شده توسط یک اسکنر وابسته به تعداد و کیفیت سنسور های استفاده شده در آن است .

البته خروجی نهایی اسکنر ها به نحوه برنامه ریزی آی سی ها نیز مربوط می باشد، بنابراین اسکنر هایی که شرکت های مختلف به بازار عرضه می کنند دارای عملکرد و کارایی متفاوتی هستند . سنسور های مگنومتر استفاده شده در اسکنر ها با توجه به مدل آن ها از کیفیت متفاوتی برخوردار هستند .

 

اسکنر طلا09191537966

اسکنر طلا
خرید و روش فلزیاب
09191537966

 

عوامل موثر بر قیمت دستگاه‌ تصویری:

  1. ویژگی‌ها و قابلیت‌های فنی دستگاه: دستگاه‌های گنج‌یاب تصویری پیشرفته با ویژگی‌ها و قابلیت‌های فنی بالا، معمولاً قیمت بالاتری دارند.
  2. برند سازنده: برند سازنده نقش مهمی در قیمت دستگاه گنج‌یاب تصویری دارد. برندهای معروف و با تجربه در این صنعت، معمولاً قیمت‌های بالاتری دارند، زیرا محصولات آنها با کیفیت و اعتماد بیشتری عرضه می‌شوند.
  3. محدوده عمق تشخیص: فلزیاب های پیشرفته با قابلیت تشخیص عمق بزرگتر، به کاربران اجازه می‌دهند تا به عمق‌های بیشتری در زیرزمین دسترسی داشته باشند.
  4. دقت و صحت تشخیص: دستگاه‌های گنج‌یاب تصویری با دقت و صحت تشخیص بالاتر، به کاربران امکان تشخیص آثار و اجسام زیرزمینی را می‌دهند.
  5. صفحه نمایش: نوع و کیفیت صفحه نمایش دستگاه نیز می‌تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد. صفحه‌های نمایش با وضوح بالا و تکنولوژی‌های رنگی پیشرفته، قیمت دستگاه را افزایش می‌دهند.
  6. قابلیت اتصال به شبکه‌های بی‌سیم: دستگاه‌هایی که امکان اتصال به شبکه‌های بی‌سیم و دستگاه‌های هوشمند را دارند، به کاربران امکانات بیشتری را می‌دهند. این ویژگی نیز می‌تواند قیمت دستگاه را تحت تأثیر قرار دهد.

ارتباط با کارشناس فروش

برای تعمیرات انواع فلزیاب اینجا کلیک کنید.

برای خرید انواع فلزیاب اورجینال کلیک کنید. 09191537966

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها  : @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب : 09191537966